Prokletý sníh

Ne, to není název žádného aldormského příběhu. Tak jak to s námi souvisí? Jednoduše! Skrze vycházející hvězdu autorky tohoto fantasy románu, která je mimo jiné, i členkou našeho autorského týmu. O koho se jedná? O mladou, inteligentní dámu s velkou fantazií a srdcem, Lomeril, aneb Barboru, za svobodna Žampachovou…

Prokletý sníh

Takto vypadá obálka plánované knihy s říjnovým datem vydání. Vychází pod značnou nakladatelství Fragment a to už v našich malých českých podmínkách něco znamená.

Jsme na ni velmi pyšné, a i touto cestou bychom chtěly předat mnoho gratulací a hlavně udělat jí zde drobnou reklamu, protože ona si to zkrátka zaslouží.

O čem je Prokletý sníh?

  • Život otrokyně Tary nestál ani za zlámanou grešli. Proto nedokáže pochopit, proč ji pomocí kouzel přenesli do jiné země, kde má najednou cenu zlata. Považují ji za klíč k poražení nestvůr, které sužují království pokaždé, když napadne sníh. Jediný, kdo útok krvelačných běsů zatím přežil, je králův bratr Corann. Spolu s ním se proto vydává tam, kam si chodí pro radu jen opravdoví zoufalci – k tajemným čarodějkám zvaným Tkadleny. Pomohou jim rozplést vlákna děsivé záhady? Přijdou na to, kdo vzkřísil prastarou magii a ovládá zákeřné nestvůry?

Nenechte se vyděsit zařazením, jedná se o Young adult a věřte že pod toto označení se vejde mnohem víc než se na první pohled zdá.

Takže, Báro, ještě jednou gratuluji k tvé první (OPRAVDOVÉ) knize. Vždycky jsem věděla, že máš talent a jsem nesmírně vděčná, že jsem mohla být u tvého triumfu na poli literatury. Děkuji moc, že tě znám, a ještě víc, že jsme kamarádky.

Jackie Decker

Další články: