Skip to main content

Novinky

Kašna zlatého draka

Letos jsem se rozhodla zúčastnit se Vánoční nadílky na SoSácích. Sepsala jsem sice na poslední chvíli, ale sepsala, povídku pro MAMUT. Jedná se o povídku z Aldormy (to abych si udržela náladu pro revize). A tak jsem se ji rozhodla věnovat i všem spolutvůrkyním světa, autorkám příběhů a našim věrným čtenářům. Krásné prožití vánočních svátků…

Drabble – Konec roku

Královna Eillen, tedy autorka Dračího srdce Lenka Jedličková, dnes slaví narozeniny. Přeji jí tímto vše nejlepší do dalšího roku života. Hodně lásky, štěstí, peněz, s tím spojenou dobrou práci, polibků od múzy a mnoho inspirace a času do dalšího tvoření. Aby se jí dařilo a věděla, že to se svým přáním míním vážně, dovolila jsem si sepsat jako malý dárek, krátké drabble.
Čtu právě Dračí srdce. Už jsem za půlkou! A protože jsem právě překlenula svatbu s Lautusem, tady je sto fanfiction slov o konci roku na Wildaranu bez Lenky. Ať se líbí 😉 .

Prokletý sníh, již brzy!

Ne, to není název žádného aldormského příběhu. Tak jak to s námi souvisí? Jednoduše! Skrze vycházející hvězdu autorky tohoto fantasy románu, která je mimo jiné, i členkou našeho autorského týmu. O koho se jedná? O mladou, inteligentní dámu s velkou fantazií a srdcem, Barboru Vobrubovou, za svobodna Žampachovou…

Adventní věnec – čtvrtá svíce

Do trůnního sálu vstupuje král Velvrik Elat a se vzpomínkou na jedny hořkosladké Vánoce zapaluje poslední svíci na adventním věnci. Má však moc práce, a tak skoro zapomene na pergamen, který chtěl u věnce nechat. Naštěstí si vzpomíná, sahá do kapsy a pokládá pergamen pro ty, kteří by si jej chtěli přečíst.

 
error: Content is protected !!