Dobré odpoledne všem,

rozhodla jsem se po delší době přidat další článek, jenž by měl obsahovat alespoň souhrné informace o vývoji situace u nás – autorek z Aldormy.

Začnu jednou nemilou zprávou. Pozitivní ale je, že všechny následující by už měly být lepší.

Někteří z vás už to možná zaregistrovali, ale opět jsem se odmlčela. A to jak u sebe na blogu, tak na twitchi a youtube, kde jsem měla od posledně vydat další čtené kapitoly svého Nepoznaného proroctví. Stala se mi však nehoda na mém krásném skútru (Ceatě)…

O mé nehodě informoval dokonce server: krimi.plzen.cz. Tedy, ta žena s mačetou (konkrétně se jednalo o meč kopis) jsem já. Vracela jsem se právě domů z tréninku historického šermu se skupinou Viva Gladius, když mi na mokré vozovce ustřelilo při brždění zadní kolo a motocykl mi spadl na nohu.

Od osudného dne, 11. 7. 2020, jsem ležela asi 4 týdny v nemocnici v Plzni na Borech, kde jsem absolvovala dvě operace. Konkrétně levého bérce a levého lokte. To způsobilo stagnaci prakticky ve všech mých plánovaných činnostech. Nyní už jsem nějaký čas v domácím ošetřování, kde přidělávám práci a starosti dětem i manželovi.

Rekonvalescence probíhá sice pomalu, ale relativně dobře. Nemohu se dočkat, až budu konečně zase chodit.


Pokud je mi známo  Eillen a Mardom pracují společně na psaní dalšího Aldormského románu s prozatím pracovním názvem: „Boj o dračí trůn“. Ještě není v soupisu připravovaných, ale toho se nelekejte. Přidám jej, jakmile budu mít anotaci.

Eillen se nám také letos provdala a z Lenky Jedličkové, už je Lenka Koutná. No není to skvělé? Gratulovali jsme již na FB, ale myslím že to patří i sem, proto: „Hodně štěstí do manželstí, královno Eillen!“


Lomeril, Barbora Žampachová (autorka Prokletého sněhu), se nadále mučí u revizí Zlata a Stříbra. Dobrá informace je, žese v něm blíží k jeho půli!

Gratulujeme!


I Sarah pracuje, co jí mateřské povinnosti dovolí, na své knize z Aldormy. Ano, naše dlouholetá kamarádka a spoluautorka má svou první ratolest.

Rovněž Gratulujeme!


Co se mě týče, využívám vynucené dovolené na lůžku alespoň k psaní a dalším revizím NP. Právě jsem pokořila 41. kapitolu knihy. To znamená, že se blíží do závěrečné části. Sice to pořád znamená že teprve potom začnou práce s korektorkou nakladatelství, ale U všech draků, už aby to bylo!

Děkuji za návštěvu a přečtené tohoto článku, který jak doufám, byl dostatečně informativní.

S pozdravem,
Jackie Decker.

Další články: