Nastal rok 2019 a s ním přišel i dlouho plánovaný lednový sraz. Místem konání měla tentokrát být Praha, přesněji restaurace Gurmania na Smíchově. Tentokrát nás čekala práce na mapě. Protože nám naše grafička Katka naposílala hromadu dotazů, bylo jasné, že se k ničemu jinému pořádně nedostaneme. Alespoň to jsme si myslely…

 

A jaké bylo naše překvapení, když nám šla práce od ruky. Po chvíli jsme tak mohly zaslat Katce fotku s prvními úpravami.

To však nebylo všechno. Na chvíli jsme si ale musely dát pauzu. To, když se číšník po hodině (nebo možná i déle) přišel opětovně zeptat, zda již máme vybrané jídlo. A tak jsme na chvíli přerušily práci na mapě a v klidu se naobědvaly. Hned poté jsme se ale opět vrhly do práce. Mapa se tak stala ještě více chaotickou.

 

Bylo jasné, že takto z toho Katka vůbec nic nemůže přečíst. Proto jsem si vzala za úkol překreslit mapu v klidu doma a napsat k tomu co nejvíce vysvětlivek ve wordu. A tak, ač jsme s tím nepočítaly, byla do dvou hodin mapa dořešená a nám tak zbylo moře času, abychom si jen tak povídaly o našich příbězích.

Pro Lomeril a Jackie pak sraz pokračoval i večer, kdy se společně rozhodly vytvořit rodokmeny všech rodin ve vesnici Talron a to od jejího založení, po příchod Lenky do Aldormy. S pracemi jsou skoro u konce a my jim za to děkujeme!

Jak jsem se zmínila, pro mne sraz pokračoval, minimálně po pracovní stránce, i následující den, kdy jsem doma zkusila překreslit změny na mapě tak, aby se v nich Katka vyznala. Nakonec obdržela word se skoro dvěma A4 údajů a přefocenou mapu.

 

 

 

Katka nelenila a hned se dala do práce. Nejprve mapu tvořila černobíle.

 

 

A následně se dala do práce na barevné verzi. Opětovně smekáme před jejím nadáním a děkujeme jí za nádhernou mapu, kterou pro nás stvořila.

 

 

Eillen

 

 

 

 

Další články: