Dračí srdce konečně spatřilo světlo e-bookového světa.

Dračí srdce

Když vyšlo Nepoznané proroctví, začalo se Nakladatelství Skleněný můstek zajímat o svět Aldormy a ostatní jeho tvůrkyně a autorky z něj píšící. Jako první dokončila korektury svého románu Eillen (Lenka Jedličková). A nyní, o víc jak rok později od prvního jejího jednání s nakladatelstvím vychází již druhý (chronologicky podle původního vzniku však první) e-book ze světa Aldormy: Dračí srdce.

O čem kniha je?

Caointiorn kdysi neuspěla, ale proroctví existuje a visí nad lidmi z Talronu jako Damoklův meč. Je hrozbou i nadějí. A proroctví jako kdysi mělo, i dnes má mezi nimi svého strážce. Přesně jak slíbili, dnes 58 let po Caointiornině smrti , draci přivádějí do Aldormy další dívku. Ta se musí vypořádat s nejednou překážkou a fakt, že by měla být jejich nadějí jí to dvakrát neulehčuje. Její povaha je jiná, okolnosti příchodu do vesnice jsou jiné a především, jedná se již o dospělou ženu. Bude druhá volba draků úspěšná? Jak doopravdy těžké může být dostat na trůn právoplatného krále? A Kdo jím vlastně je? Na všechny tyto otázky by měly dát odpověď deníky Lenky, kterážto je hlavní hrdinkou tohoto románu.

Kniha je fantasy dramatickým příběhem dívky pocházející z jednoho světa, která se ocitla v zemi dočista jiné. Je o přátelství i zradě, lásce i nenávisti, plná intrik a nebezpečenství. Bude se vám při čtení tajit dech.

Kde knihu zakoupíte?

Palmknihy, O2Active, Knihy ABZ, ereading.cz, digiport, Alza.cz, Alza.skmakniha.czeknihovna.cz

Varování na Alze došlo k omylu a v tamní nabídce je neúplná verze e-booku. Dějově o nic nepřijdete ale jedná se o verzi bez ilustrací a věnování autorky. Až bude chyba napravena, informuji vás o tom 😉

EDIT: Bylo zjištěno, že na Alze je již pouze chybný náhledový obrázek, avšak nabízena je kniha i s ilustracemi!

Prosím podpořte začínající autorku a matku Aldormy zakoupením této elektronické publikace. Kniha je víceméně volně navazující na Nepoznané proroctví a jejím zakoupením podpoříte nás všechny, které z Aldormy píšeme a pomůžete našemu světu k dalšímu rozvoji.

Další články: