6. novodobý sraz

Dne 10.3.2018 došlo k významné události. Na další ze srazů dorazila i Sarah, kterou naše nadšení z tvoření reálií a psaní nakoplo a rozhodla se, že je čas, aby se i ona navrátila do Aldormy a opřela se do svého příběhu.

A tak jsme se v deset sjely na Smíchovském nádraží. Na hodinu jsme musely vzít zavděk místní cukrárnou. A zde také došlo na předání daru pro nic netušící Jackie. Byl to hromadný dárek od všech a byl darován nejen k narozeninám, které chvíli předtím Jackie oslavila. Šlo hlavně o poděkování, neboť to byla právě Jackie, která zažehla jiskru, díky které jsme se všechny opět daly do psaní.

Šok a radost z trojdílného obrazu znázorňujícího vodopád se nedá skoro popsat. Na chvilku došlo i na slzy dojetí a já sama na pár vteřin přišla o dech, když mě Jackie nečekaně prudce objala.

 

 

Po hodině jsme přeběhly pár kroků a zakotvili v restauraci, kterou jsem si minimálně já zamilovala. Číšník byl milý, vůbec mu nevadilo pět ženských bavících se o dracích, magii a o tom, odkud které vévodství získává své bohatství. A ještě že tak, protože to vypadá, že veškeré srazy konající se v Praze budou na dlouhou dobu právě v této restauraci.

No a co jsme probraly? Já bych řekla, že vše, co jsme potřebovaly. Tak nějak každý mluvil s každým. Navzájem jsme si skákaly do řeči, upozorňovaly na nedostatky v nápadech a hned je i vyřešily… Prostě tvůrčí sraz jaký má být. Večer jsme se pak rozdělily na dvě skupiny, jednu ubytovala mardom, druhou Lomeril. I doma se pak řešily různé věci – převážně jen plány na naše romány.

No a příště… Kdo ví, co se bude řešit příště. Jedno je ale jisté. Tentokrát budeme povědomí o Aldormě rozšiřovat v některé z Plzeňských restaurací.

Eillen

Další články:

  • 3. velká recenze na Nepoznané proroctví!3. velká recenze na Nepoznané proroctví! Včera jsem ve svém článku ke druhé zveřejněné recenzi na svou knihu zmiňovala skutečnost, že mám slíbenou ještě jednu recenzi a to od Podpory českých autorů. Nečekala jsem však (i když […] Posted in Novinky
  • Novinky ze světa Nepoznaného proroctvíNovinky ze světa Nepoznaného proroctví Ano, občas se i u mě děje něco nového. Proto jsem se přiměla napsat další informační článek... Kéž by mi to šlo mnohem rychleji... Posted in Novinky
  • Příběh z klášteraPříběh z kláštera Již brzy budete mít možnost vstoupit do kláštera Vdovin úděl. Ač se dle názvu může zdát, že jde o klášter pro ženy, nenechte se zmýlit - jedná se o ryze mužský klášter, který pouze získal […] Posted in Novinky
  • Potomci Trana VeillaPotomci Trana Veilla Potomci Tormodova syna Trana Veilla. Posted in Novinky, Rodokmeny