6. novodobý sraz

Dne 10.3.2018 došlo k významné události. Na další ze srazů dorazila i Sarah, kterou naše nadšení z tvoření reálií a psaní nakoplo a rozhodla se, že je čas, aby se i ona navrátila do Aldormy a opřela se do svého příběhu.

A tak jsme se v deset sjely na Smíchovském nádraží. Na hodinu jsme musely vzít zavděk místní cukrárnou. A zde také došlo na předání daru pro nic netušící Jackie. Byl to hromadný dárek od všech a byl darován nejen k narozeninám, které chvíli předtím Jackie oslavila. Šlo hlavně o poděkování, neboť to byla právě Jackie, která zažehla jiskru, díky které jsme se všechny opět daly do psaní.

Šok a radost z trojdílného obrazu znázorňujícího vodopád se nedá skoro popsat. Na chvilku došlo i na slzy dojetí a já sama na pár vteřin přišla o dech, když mě Jackie nečekaně prudce objala.

 

 

Po hodině jsme přeběhly pár kroků a zakotvili v restauraci, kterou jsem si minimálně já zamilovala. Číšník byl milý, vůbec mu nevadilo pět ženských bavících se o dracích, magii a o tom, odkud které vévodství získává své bohatství. A ještě že tak, protože to vypadá, že veškeré srazy konající se v Praze budou na dlouhou dobu právě v této restauraci.

No a co jsme probraly? Já bych řekla, že vše, co jsme potřebovaly. Tak nějak každý mluvil s každým. Navzájem jsme si skákaly do řeči, upozorňovaly na nedostatky v nápadech a hned je i vyřešily… Prostě tvůrčí sraz jaký má být. Večer jsme se pak rozdělily na dvě skupiny, jednu ubytovala mardom, druhou Lomeril. I doma se pak řešily různé věci – převážně jen plány na naše romány.

No a příště… Kdo ví, co se bude řešit příště. Jedno je ale jisté. Tentokrát budeme povědomí o Aldormě rozšiřovat v některé z Plzeňských restaurací.

Eillen

Další články:

  • Elat ArthurElat Arthur Arthur Elat, obyčejný kluk, syn dřevorubce, kamarád vyvolené dívky, Aldormský král, manžel Anatoly Halimové. Ústřední postava novely Nepoznané proroctví a vedlejší postava Střípků […] Posted in Informace o postavách
  • 2. novodobý sraz!2. novodobý sraz! Po prvním srazu v Plzni, který se konal na podzim roku 2016, jsme se rozhodly uspořádat sraz druhý, na kterém jsme se měly sejít i s Mardom. Ten se měl konat v Praze, neboť Mardominy […] Posted in Novinky, Srazy a setkání
  • 1. novodobý sraz!1. novodobý sraz! Poté co se díky Jackie Aldorma probrala z několikaletého spánku, vrátila se i potřeba scházet se osobně. A tak první sraz proběhl v Plzni a zúčastnila se ho Eillen, Jackie a Lomeril. Posted in Srazy a setkání
  • Problémy s revizemi Dračího srdce vyřešeny!Problémy s revizemi Dračího srdce vyřešeny! S radostí Vám oznamujeme, že společnost Elsin spol. s r.o. dokázala nemožné a podařilo se jim obnovit soubor s revizemi knihy Dračí srdce. Posted in Novinky