Generace 1

Redan Kent (* – 19 A.K.) + Cosetta Kentová (* – 17 A.K.)

 

Generace 2

Raul Kent (8 A.K. – 58 A.K.) + Julie Kentová (14 A.K. – 86 A.K.)

  • Nesouhlasí s tím, že je princezna Dafne provdána za muže ze Žraločích ostrovů a že by na tristenolský trůn měl dosednout Galeňan. Roku 58 se pokusí královnu Dafne otrávit. Jeho spiknutí je překaženo jeho švagrem Celestinem Gorlanem, kterého chtěl do záležitosti původně zatáhnout. Raul je za svůj zločin popraven a polovina jeho vévodství je dána jako nové vévodství Celestinu Gorlanovi.

Melanie Kentová Gorlanová (* 10 A.K.) + Celestin Gorlan (* 5 A.K.)

  • Melanie a Celestin se stávají první vévodkyní a vévodou z Tirabilu. Melanie nedokáže Celestinovi odpustit z jejího pohledu zradu Raula a ponížení jejího rodu. Stahuje se do ústraní a po Celestinově smrti dožívá v klášteře.

Odetta Kentová (13 A.K. – 33 A.K.)

  • V patnácti letech (28 A.K.) si při pádu z koně přerazí páteř a zůstane ochrnutá od pasu dolů. Stává se rodinným miláčkem a její sourozenci se rádi schovávají před svými povinnostmi v jejím pokoji. Roku 33 A.K. nicméně dostává zápal plic a umírá.

 

Generace 3

Odetta Kentová Zoranová Teganová Glenvenová (33 A.K. –  107 A.K.) + Kasimir Zoran (20 A.K. – 56 A.K.); + Daniel Tegan (34 A.K. – 58 A.K.); + Torek Glenven (31 A.K. – 108 A.K.)

  • Odetta se narodí jen pár dní po smrti její tety, po které nese jméno. Roku 48 A.K. je provdána za hraběte Kasimira Zorana, se kterým má dceru Anje (* 51 A.K.). Manželství jiné děti nemá a Kasimir roku 56 A.K. umírá. Odettin otec ji roku 57 A.K. provdá za vévodu Daniela Tegana a doufá, že si tím vévodu získá na svou stranu proti jeho bratrovi a přesvědčí ho, aby nepodporoval válku krále Valentýna proti Žraločím ostrovům. To se ale nestává a Daniel roku 58 A.K. umírá na následky válečného zranění. Krátce poté se Odettin otec pokouší zavraždit královnu Dafne. Odetta jako švagrová markýze Rudolfa Tegana, blízkého přítele královského páru, prosí o milost pro svou rodinu, ale dokáže zachránit život jen mladšímu z bratrů. Pak zůstává v Tristu, kde roku 60 A.K. potkává Toreka Glenvena. Odettina třetí svatba je z lásky a odchází s Torekem na Žraločí ostrovy, kde mu dává tři děti: Maliu (* 64 A.K.), Jarinu (* 67 A.K.) a Ireka (* 70 A.K.).

Raul Kent (38 A.K. – 58 A.K.)

  • Je zapojen do spiknutí s cílem zavraždit královnu Dafne a je za to popraven.

Roderick Kent (* 41 A.K.) + Emilie Nimanová Kentová (* 43 A.K.)

  • V době spiknutí dosud slouží jako panoš u Larse Nimana, královnina strýce. Už tehdy je do něj zamilovaná Larsova dcera Emilie a on do ní. Po odhaleném spiknutí mu přímluva Larse a jeho starší sestry Odetty zachrání život. Ke svatbě s Emilií nicméně dostane svolení královny až koncem roku 63 A.K., když Emilie otěhotní.

Hortenzie Kentová (* 46 A.K.)

 

Generace 4

Roman Kent (* 64 A.K.) + Edina Kentová (* 75 A.K.)

  • Edina pochází ze Žraločích ostrovů, sňatek Romanovi částečně domluvila jeho teta Odetta Glenvenová.

Roy Kent (* 70 A.K.) + Yela Kentová (* 69 A.K.)

  • Roy slouží v armádě a je převelen do pevnosti Jider. Tam se setkává s Yelou, dívkou z jednoho z kmenů Země nikoho. Ožení se s ní a stává se velitelem pevnosti Jider, kde tráví zbytek života.

 

Generace 5

Robin Kent (95 A.K. – 162 A.K.) + Rita Kentová (98 A.K. – 172 A.K.)

  • Robin Kent poskytuje útočiště králi Simeonovi Ysander v době vzpoury Dauthů. Kent je dobyt Waldemarem Dauthem a Robin Kent, který odmítl opustit svoje město, je popraven.

 

Generace 6

Radvan Kent (*118 A.K.) + Nina Kentová (122 A.K.)

 

Generace 7

Redan Kent (* 141 A.K.)

Verena Kentová (* 143 A.K.)

 

 

 

 

Další články: