S radostí Vám oznamujeme, že společnost Elsin spol. s r.o. dokázala nemožné a podařilo se jim obnovit soubor s revizemi knihy Dračí srdce.

Samozřejmě taková práce něco stojí. A v tomto případě je finální částka 1.815,- Kč včetně DPH. Stálo to však každou korunu, neboť se jim podařilo obnovit veškerá data.

Musím však vyzdvihnout přístup společnosti. Prvotní diagnostiku udělali do druhého pracovního dne. Flash disk obdrželi v pátek, v pondělí již psali, že by mělo být možné soubor zachránit. Sdělili i, již výše zmíněnou, částku, která se neměla navýšit, i kdyby bylo technologicky náročnější data obnovit, než očekávali. Po potvrzení objednávky měli osm dnů na obnovu dat. Zajímavé je, že dle jejich podmínek se platí částka pouze v případě, že je obnova úspěšná.

Dnes v dopoledních hodinách zaslali e-mail s výsledkem obnovy dat a teprve po potvrzení, že opravdu stojím o obnovu dat, se dali do práce a kolem druhé odpolední mi již psali, že je disk připraven k vyzvednutí.

A proto Vám teď mohu sdělit, že práce na revizích Dračího srdce byly ukončeny a již velmi brzy bude příběh zaslán do nakladatelství, kde se rozhodnou, zda vydají tištěnou knihu na vlastní náklady, či zda zůstane jen u vydání e-booku (který je již jistý a byla na něj podepsána smlouva).

 

 

 

 

Další články: